Gekeurde hengst Bart 111 Z is veilingtopper Zangersheide 111 -veiling

Zangersheide en Harrie Theeuwes zijn Stud 111 blikken tevreden terug op de samenwerking. Deze avond werd de eerste veiling van het samenwerkingsverband afgesloten. De veilingtopper van de avond was de BWP-gekeurde hengst Bart 111 Z (Bamako de Muze x Der Senaat). De vierjarige hengst is een zoon van Imke 111 en verhuist voor 19.000 euro richting Amerika.

De fokmerrie, Hadicha van de Marsweg (Chatman x Calimera) en haar veulen (v. Aganix du Seigneur) haalde het tweede hoogste bedrag. Voor 17.500 euro blijft de merrie in België. Bij de jonge springpaarden haalde de 3-jarige Dollars For Ever 111 Z (De Flor 111 Z x Carthago Z) het meeste geld.

De driejarige verhuist van eigenaar voor 15.000 euro. Vorige maand haalde de hengst nog de derde fase van de BWP hengstenkeuring.

De online veiling haalde in totaal 191.500 euro omzet verdeeld over 22 paarden.

Klik hier voor de uitslag